Arkadiusz Milik z kolejnym trafieniem w Serie A! Wysokie zwycięstwo Napoli [VIDEO]

Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu Serie A pomiędzy Napoli a Empoli (5:1). W 83. minucie spotkania na murawie zastąpił Piotra Zielińskiego. 
Dla Polaka było to trzecie trafienie w tym sezonie. Wcześniej dwukrotnie trafił do siatki w meczu przeciwko Parmie (3:0). Reprezentacja Polski zaliczyła spadek w rankingu FIFA. Nowy lider!

Po nieudanym Mundialu w Rosji można było się spodziewać, że reprezentacja Polski zanotuje spadek o kilka pozycji. W najnowszym zestawieniu Biało-Czerwoni sklasyfikowani zostali poza czołową "10". Zmiana nastąpiła również na pozycji lidera zestawienia. 

Reprezentacja Polski zanotowała spadek o 10 pozycji względem poprzedniego notowania. Aktualnie znajdujemy się więc na 18. pozycji. O dziwo tuż przed nami sklasyfikowana została Holandia, która nie brała udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata, ani Mistrzostwach Europy w 2016 roku. Nowym liderem została za to Francja, która w Rosji świętowała tytuł mistrzowski. Spory spadek zanotowała reprezentacja Niemiec, która z pozycji lidera zsunęła się aż na 15. miejsce. 

źródło: fifa.com

Komentarze