Arkadiusz Milik z kolejnym trafieniem w Serie A! Wysokie zwycięstwo Napoli [VIDEO]

Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu Serie A pomiędzy Napoli a Empoli (5:1). W 83. minucie spotkania na murawie zastąpił Piotra Zielińskiego.
Dla Polaka było to trzecie trafienie w tym sezonie. Wcześniej dwukrotnie trafił do siatki w meczu przeciwko Parmie (3:0).

Bramka Mariusza Stępińskiego w Serie A! Jego zespół przegrał z Cagliari [VIDEO]

Mariusz Stępiński zdobył swoją trzecią bramkę w obecnym sezonie Serie A. Polak trafił przy stanie 0:2. 81. minut na boisku spędził również drugi z Polaków, Paweł Jaroszyński.

Do przerwy po trafieniu Pavolettiego prowadzili gospodarze.  Po zmianie stron Cagliari podwyższyło prowadzenie za sprawą trafienia Castro. Kontaktowy gol w wykonaniu Stępińskiego miał miejsce w 79. minucie meczu. Z prawej strony dośrodkowywał Depaoli, a były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów czy francuskiego Nantes pokonał golkipera rywala mocnym uderzeniem głową.

Ostatecznie jego zespół przegrał to spotkanie 1:2 i nadal zajmuje ostatnie miejsce w Serie A.

Cagliari 2:1 Chievo Verona