Kolejny wielki klub powalczy o Krzysztofa Piątka! Ogromne pieniądze!

Coraz więcej uznanych marek w świecie futbolu pragnie mieć w swoich szeregach polskiego napastnika. Krzysztof Piątek kapitalnie rozpoczął swoją przygodę z Serie A i być może już niedługo zamieni Genoę na jeden z czołowych europejskich klubów. Kolejnym zainteresowanym jest AS Roma.

Były gracz Cracovii i Zagłębia Lubin, w obecnych rozgrywkach zdobył już 13 bramek (9 w lidze i 4 w Pucharze Włoch). W piątek dołożył kolejne trafienie, tym razem w barwach narodowych przeciwko Portugalii. Nic więc dziwnego, że wzbudza zainteresowanie dużych klubów. AS Roma widzi w nim potencjalnego następcę Edina Dzeko, jednak aby Polak dołączył do klubu ze stolicy Italii, będzie on musiał stoczyć bój z innymi potentatami europejskiego futbolu. 
Piątkiem interesują się bowiem również Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Chelsea, Liverpool, Juventus, Napoli a także FC Barcelona. Atutem AS Romy może być jednak znajomość Monchiego z Gabriele Giuffrida, agentem, który pomógł Genoi przeprowadzić transfer polskieg…

Zasady

Zasady korzystania z bloga "Komentator Ekstraklasowy" i ogólne postanowienia

Blog "Komentator Ekstraklasowy" utworzony został z myślą o miłośnikach piłki nożnej w polskim wydaniu. Publikowane na nim treści są zawsze moją, indywidualną opinią na dany temat. 

Każdy komentarz pod zamieszczanymi postami jest mile widziany, pod warunkiem, że:

  • jest on adekwatny do tematu
  • nie zawiera wulgaryzmów
Wszystkie komentarze uznane przeze mnie jako spam zostaną usunięte.

Wszelkie znaki firmowe, loga klubów itp.wykorzystywane na stronie, zostały użyte tylko w celach opisowych - blog nie jest z nimi powiązany.

Strona http://komentator-ekstraklasowy.blogspot.com/ korzysta z cookies, kliknij "tutaj", aby dowiedzieć się więcej.


Komentarze