el. Ligi Europy: Taka piękna katastrofa!

Za nami rewanże III rundy eliminacji Ligi Europy. KRC Genk, KAA Gent i F91 Dudelange okazały się dla polskich drużyn zaporami nie do przejścia. Od teraz rozgrywki europejskie możemy więc śledzić kibicując klubom z Litwy, Słowacji, Gruzji czy Macedonii.  


Polska piłka klubowa od lat nas nie rozpieszcza. Ciężko doszukać się sukcesów w Europie naszych reprezentantów w ostatnich latach. Dwa lata temu zapanowała nad Wisłą euforia po tym jak Legia Warszawa awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Były mecze z Realem, Borussią, Sportingiem. I gdy wydawało się, że w końcu coś drgnęło i sukces zespołu ze stolicy napędzi całą Ekstraklasę i stopniowo jej poziom będzie się podnosił, rzeczywistość brutalnie zweryfikowała marzenia o lidze na choćby średnim europejskim pułapie. 
Mamy 16 sierpnia a naszych zespołów w Europie już nie ma. Dalej zagrają m.in. reprezentanci Litwy (Suduva), Słowacji (Trenczyn i Trnava), Gruzji (Torpedo Kutaisi) czy Macedonii (Shkendija Tetowo). Nam pozostaje dalej się ł…

Zasady

Zasady korzystania z bloga "Komentator Ekstraklasowy" i ogólne postanowienia

Blog "Komentator Ekstraklasowy" utworzony został z myślą o miłośnikach piłki nożnej w polskim wydaniu. Publikowane na nim treści są zawsze moją, indywidualną opinią na dany temat. 

Każdy komentarz pod zamieszczanymi postami jest mile widziany, pod warunkiem, że:

  • jest on adekwatny do tematu
  • nie zawiera wulgaryzmów
Wszystkie komentarze uznane przeze mnie jako spam zostaną usunięte.

Wszelkie znaki firmowe, loga klubów itp.wykorzystywane na stronie, zostały użyte tylko w celach opisowych - blog nie jest z nimi powiązany.

Strona http://komentator-ekstraklasowy.blogspot.com/ korzysta z cookies, kliknij "tutaj", aby dowiedzieć się więcej.


Komentarze