Prezes Mioduski zdradził ile pieniędzy "włożył" w tym roku w Legię. Ogromna kwota!

Brak awansu do fazy grupowej europejskich pucharów był dla Legii ogromnym ciosem finansowym. Do normalnego funkcjonowania klubu z zachowaniem płynności finansowej niezbędne było poszukanie dodatkowych środków, które zrównoważyłyby powstałe straty. Po nieudanej próbie sprzedania Sebastiana Szymańskiego do CSKA Moskwa prezes Legii musiał sięgnąć do własnej kieszeni.


Za 19-letniego pomocnika zespół ze stolicy żądał kwoty 7 milionów euro, która w znacznym stopniu zasypałaby powstałą dziurę w budżecie klubu. Do finalizacji transferu jednak nie doszło, w związku z czym prezes Mioduski musiał z własnych środków wspomóc Legię. Jak zdradził Kacper Sosnowski - dziennikarz portalu sport.pl - Dariusz Mioduski w rozmowie z nim przyznał, że dołożył nie 20 a około 40 milionów złotych. To mniej więcej tyle, ile wynosi budżet Zagłębia Lubin, jednej z bogatszych drużyn LOTTO Ekstraklasy. Trzeba przyznać, że porażka Legii w dwumeczu ze Spartakiem Trnava (el. LM) oraz F91 Dudelange (el. LE) była dla pre…

Zasady

Zasady korzystania z bloga "Komentator Ekstraklasowy" i ogólne postanowienia

Blog "Komentator Ekstraklasowy" utworzony został z myślą o miłośnikach piłki nożnej w polskim wydaniu. Publikowane na nim treści są zawsze moją, indywidualną opinią na dany temat. 

Każdy komentarz pod zamieszczanymi postami jest mile widziany, pod warunkiem, że:

  • jest on adekwatny do tematu
  • nie zawiera wulgaryzmów
Wszystkie komentarze uznane przeze mnie jako spam zostaną usunięte.

Wszelkie znaki firmowe, loga klubów itp.wykorzystywane na stronie, zostały użyte tylko w celach opisowych - blog nie jest z nimi powiązany.

Strona http://komentator-ekstraklasowy.blogspot.com/ korzysta z cookies, kliknij "tutaj", aby dowiedzieć się więcej.


Komentarze